PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35269}

Jezus z Nazaretu

Jesus of Nazareth
8,0 2 621
ocen
8,0 10 1 2621
Jezus z Nazaretu
powrót do forum serialu Jezus z Nazaretu

arcydzielo bez dwoch zdan!

ocenił(a) serial na 10

kocham Roberta Powella za to jak zagral w tym filmie. Po prostu brak slow. Mysle, ze po tym
filmie dla wielu Jezus juz na zawsze bedzie miec twarz Powella :-) w ogole wszyscy zagrali tu
koncertowo.

ocenił(a) serial na 8
kassis

Popieram Twoje zdanie - arcydzieło ! I rzeczywiście tak właśnie wyobrażam sobie Jezusa. P.

ocenił(a) serial na 10
IrenaSz

jak kiedyś trafimy do nieba to przeżyjemy rozczarowanie ;-)

ocenił(a) serial na 8
kassis

Miałam na myśli Jezusa jako człowieka, żyjącego w określonym czasie wśród swojego ludu. Na jakieś nieokreślone niebo nie liczę.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
IrenaSz

serio? to Jezus nie żyje? Nic w wiadomościach nie mówili! ;-))

Chyba na przyszłość będę umieszczać przy żartach znaczek objasniający, bo emotki to za mało.

odwzajemniam :-)

ocenił(a) serial na 8
kassis

Brawo!!! Jeszcze bardziej pozdrawiam.

kassis

Mój Jezus miał twarz "Jezusa z Nazaretu" przez wiele lat, do czasu gdy obejrzałam "Pasję" Gibsona (myślałam, że zawsze tak będzie).
Jezus z "Pasji" jest mi bliższy- mniej majestatyczny, uśmiecha się, a nawet śmieje i patrzy na człowieka z taką miłością i mocą...Nie potrafię określić, po prostu kocham!!!

ocenił(a) serial na 10
eniaa

nie oglądałam Pasji i nie piszę się na taki martyrologiczny ekshibicjonizm. Caviezela lubię, ale dla mnie nigdy nie będzie mieć twarzy Jezusa. Co prawda, jest boski, ale w innym wymiarze ;-)

ocenił(a) serial na 10
eniaa

Dla mnie obaj, wiem że to dziwne ale czasem wyobrażając sobie Pana Jezusa wygląd ziemski widzę raz podobnego do Pana Roberta a raz do Pana Jima :-) Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones