PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35269}

Jezus z Nazaretu

Jesus of Nazareth
8,0 2 621
ocen
8,0 10 1 2621
Jezus z Nazaretu
powrót do forum serialu Jezus z Nazaretu

Ten film jest natchniony. I nie mówię tak bo jestem katolikiem, tylko dlatego, że inaczej się nie da. Każdy powinien obejrzeć ten film! Lektura obowiązkowa. Sceny są jak wyciągnięte z jakiegoś obrazu a sam Jezus tak realistycznie gra, że zapominam iż jest to film i płaczę za każdym razem kiedy go ukrzyżowują, bo wydaje się, że to na prawdę. Stroje są jak wyciągnięte sprzed 2000 lat a muzyka to arcydzieło.
POLECAM

kolor444

racja, chyba jedyny film biblijny który oglądam z przyjemnością!

Schizofrenik_XXI_wieku

Najlepiej odegrana postać Jezusa w historii kina.

Patologia546

racja :) nie jestem bardzo wierzący ale jak widże Powella w roli Jezusa to miękne :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Ponoć tak nawet miał wyglądać Jezus,twarz ponoć była ucharakteryzowana według całunu turyńskiego,choć nie wiem do końca,czy jest to prawda.

Patologia546

całun to lipa :) czternastowieczna :) tak naprawdę nie wiemy jak wyglądał Chrystus bo nie opisują go w biblii

Patologia546

Mam na dysku,wizerunek Jezusa,jaki był przedstawiony jakiemuś człowiekowi,który ponoć przeżył jak by śmierć i był po tamtej stronie,spotkał Jezusa,a ten kazał mu namalować go na obrazie.Twarz Jezusa jest na nim tak piękna,pełne Bóstwo człowieczeństwa,ale czy tak wygląda Jezus,to nikt tego do końca nie wie.

Patologia546

to zapodaj :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

Daj email to ci wrzucę :)

Patologia546

thorgal1939@onet.eu

ocenił(a) serial na 10
kolor444

Polecam każdemu obejrzeć w kolejności najpierw ten wspaniały serial, a następnie, gdy jest sie już dojrzałym i stabilnym emocjonalnie, obejrzeć arcydzieło Pasja traktujące o Męce Pańskiej na podstawie objawień błogosławionej Katarzyny Emmerich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones