Rosalinda Celentano

8,5
771 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosalinda Celentano
huo_sanchez

Coś nie tak? Świetnie zagrała szatana; jej przeszywające spojrzenia, aksamitny głos, wyrafinowane ruchy.

... Jest piękną kobietą. (a ja zostanę nazwana turpistką).

fey

No rewelacyjnie zagrała szatana. Miałem właśnie sprawdzić co to za ciekawy aktor i w ilu filmach go jeszcze widziałem a tu... bach, kobieta... W dodatku patrząc na jej filmografię została do "Pasji" wzięta dosłownie znikąd, i to do takiej roli! Ale faktycznie mimo że na fotce oglona jst do łysa to wydaje się być piękną kobietą.

ps
Nie wiem kto to turpistka ;] musiałbym sprawdzić w jakim słowniku...

huo_sanchez

Turpista to ktoś kogo pociaga brzydota, ale ona brzydka nie jest. Ma tak wyrazistą twarz, że to aż przerażające. Obok Piłata najlepsza rola w filmie.

Niebieskooka_3

Caviezel jako Jezus oraz kreacje Piotra i szczególnie Kajfasza też były niezłe.

huo_sanchez

Caviezel to oczywiste, miał taki dobry wyraz twarzy i jak patrzył było to bardzo wzruszające. Piotr i Kajfasz tak średnio.

Niebieskooka_3

Rola diabła to majstersztyk-genialna.

huo_sanchez

Moim zdaniem doskonale wcieliła się w postać szatana. Co najbardziej mnie urzekło w jej kreacji to oczywiście spojrzenia i ... głos. Najbardziej ''przeraziła'' mnie w początkowej scenie, gdzie Jezus modli się w Ogrójcu. I naprawdę nie jest brzydką kobietą.

americana

Jej głos podobno był zmieniany, aby brzmiał jakby był nie z tego swiata. Ona po prostu w Polsce nie jest znana, tak jak wielu dobrych europejskich aktorów. Natomiast we Włoszech na pewno jest bardzo popularna. Tak poza tym to w "Pasji" grało baaaardzo wielu Włochów :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones