PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39696}

Mądrość krwi

Wise Blood
6,6 294
oceny
6,6 10 1 294
7,3 3
oceny krytyków
Mądrość krwi
powrót do forum filmu Mądrość krwi

podobno ten film (o ile to jest ten film) to powszechnie uznawany za jeden z nielicznych powstałych w Holywood poważnych utworów na temat labiryntów wiary

ocenił(a) film na 9
Madreus

To ten film. Oparty na powieści pod tym samym tytułem, autorstwa Flannery O'Connor. Ważki temat, a przedstawiony bez zbędnego patosu. Dla mnie 9/10. Zastanawia mnie jedynie, i jednocześnie martwi, tak drastycznie małe zainteresowanie tym obrazem na filmwebie.

ocenił(a) film na 9
jska

pewnie mało kto ten film oglądał, a szkoda

użytkownik usunięty
jska

No właśnie! A wiedzieliście że filmweb to Druga co do wielkości baza filmowa na świecie po IMDb. (na dzień 16 czerwca 2011 roku zawiera informacje o 484.618 filmach, 34.935 serialach i 1.387.972 ludziach filmu) :D

użytkownik usunięty
jska

Ten film to perełka, zwłaszcza jeśli komuś podobała się książka Flannery O'Connor. Najbardziej zaskoczył mnie (pozytywnie) dobór aktorów. Brad Dourif jako Hazel Motes i Amy Wright jako Sabbath Lily - rewelacja!
9/10 i serduszko ;)

ocenił(a) film na 8

Święta racja! Obsada to wielki atut tego mniej znanego dzieła Hustona - do dzisiaj w Stanach Zjednoczonych filmu kontrowersyjnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones