PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142756}

Kryształowe oczy

Occhi di cristallo
6,5 147
ocen
6,5 10 1 147
Kryształowe oczy
powrót do forum filmu Kryształowe oczy

NIEŹLE POGIĘTY

ocenił(a) film na 8

Właśnie obejrzałem go na EuropaEuropa. Film dla ludzi którym podobają się filmy pokroju "Siedem" czy "Milczenie owiec" Oto krótki opis:
W mieście grasuje seryjny zabójca starannie wybierający swoje ofiary i mordujący je z zimną krwią w wyrafinowany sposób. Ciała okalecza, zastępując odcięte części odpowiednimi kawałkami dużej lalki. Mordercę tropi błyskotliwy detektyw. Niestety trupów przybywa, a tożsamość zabójcy wciąż pozostaje tajemnicą. Na dodatek narzeczoną detektywa, studentkę Giudittę ktoś prześladuje. Czy to może być poszukiwany morderca? Kto padnie jego następną ofiarą? Wyścig z czasem trwa.

LLosio

Tez właśnie obejrzałam ten film - mi sie podobał, uwielbiam filmy o psychopatach mordercach:)

ocenił(a) film na 8
Vampire_Nataliee

Bardzo dobry, choć rzeczywiście skojarzenia z Milczeniem Owiec i Siedem nieodparte. Scenariusz bez nieścisłości, fajny klimat, tylko końcówka troszeczkę zbyt sztampowa jak dla mnie. Ale i tak polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones